Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну

Про Факторію

СТВОРЮЄМО НЕВЕРОЯТНІ СВЯТА З ЛЮБОВЬЮ У ЧЕРНІВЦЯХ.

АТМОСФЕРА ПРИГОД ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ!

Тут Ви зможете:

  • Пограти у класичну гру Лазертаг. Популярна гра, в якій гравці за допомогою бластера повинні вибити противника з поля. Безліч місій та сценаріїв, які запропонують Вам досвідчені інструктори – зроблять гру по-справжньому захоплюючим поєдинком. Лазертаг проходить на ігровій арені, де лабіринт переходить у форти, тунелі та довгі переходи, оформлена у стилі занедбаного міста.
  • Розширити обрій активних ігор та спробувати новинку «Мисливці за часом» або «Freeze». Ігри мають унікальну базу, адже проводяться за допомогою консолей Timetag. Взаємодія між браслетами радіальна, а не спрямована, як при пострілах з тагерів лазертага. Захоплюючі ігри, мають невелику схожість з іграми у салочки або квача, але має набагато більший функціонал можливостей та варіантів для ігрових місій.
  • Пройти один з квестів бестселерів. Багато хто спробував проходити квест-кімнати, в яких події проходять у замкнутому невеликому приміщенні з кодовими замками та математичними загадками. У квестах Факторії велика квестова зона, що складається з кількох локацій з тунелями, прихованими кімнатами та зачиненими на ключ дверима. А великий та яскравий реквізит на електроніці дозволяє повністю поринути у гру з головою. Розваги для дітей у Чернівцях зроблять Ваше свято унікальним разом із Факторією.
  • Сучасний погляд на всім відомий атракціон Тир. Це безсмертна гра, яку полюбляють у будь-якому віці. Але тільки у нас Ви зможете тренуватися точності стрільби зовсім не замислюючись про кількість витрачених куль. Лазерний тир дозволяє відточити навички та має підвищену точність, адже лазер у лазерного променя немає перешкод у вигляді вітру чи власної ваги.
  • Спробувати себе у новому захопленні на майстер-класі. Ми знаємо, наскільки важлива атмосфера свята, а якщо навчиться чогось новенького своїми руками – це запам’ятовується на довго. Наші інструктори зможуть відкрити завісу таємниць та показати базові елементи та розширити кругозір для дорослих та дітей.
  • Обіграти друзів та встановити новий рекорд у лазерному лабіринті. Так, все як у фільмах, де шпигуни майстерно проходять лазерні пастки. А на Вас чекатимуть динамічні лазери, тривожні кнопки, дим машина та, звичайно, все це на час.
  • Святковий настрій та багаж приголомшливих емоцій подарує Факторія!

А також:

  • Комплексні програми на день народження та шкільні свята
  • Організація сімейних вікендів та корпоративних заходів під ключ
  • Відпочинок у наших затишних банкетних кімнатах зі шматочком смачного святкового торту

Якщо Ви шукаєте дитячий центр Чернівці, або Чернівці РЦ, тоді Ви точно шукайте активні розваги для всієї родини за доступними цінами. Факторія – це свято для сім’ї та друзів та навіть більше.