Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
  • 0000

Виїзні ігри в Одесі

Виїзні ігри– це можливість відпочити всією сім’єю на природі разом із цікавими розвагами. Квестові програми, лазертаг, мисливці за часом або фриз – все це і не тільки можна організувати на території Вашої оселі, улюбленої бази відпочинку або у парку. Для комерційних підприємств можливе проведення масових заходів у школах чи міських заходах.

Команда Факторії легко організує корпоративний відпочинок для великих та маленьких компаній. Турніри між відділами, проведення ігор на згуртування колективу або спільний відпочинок, як частина тімбілдінга.

Ігри та квести можуть стати частиною свята на Вашій території, а не лише у ТРЦ «City Center».

Квести на виїзді – це занурення в іншу реальність, яка перетворює звичне місце у світ фантастичних пригод. Квести, які так люблять дорослі та діти на Вашому святі. Сучасна електроніка, якісний реквізит та унікальні завдання у популярних квестах таких як: «Гаррі Поттер», «Сталкер», «Місія нездійсненна», «Скарби нації». Світ нерозгаданих таємниць чекає на Вас!

КВЕСТИ ДО 10 ЧОЛОВІК ДО 20 ЧОЛОВІК ДО 30 ЧОЛОВІК
Ціна
ДО 10 ЧОЛОВІК
від 4000 грн.
ДО 20 ЧОЛОВІК
від 5000 грн.
ДО 30 ЧОЛОВІК
від 6000 грн.

 


Лазертаг – це весела командна гра, яка як ніколи стане чудовим рішенням для дозвілля на природі. Наші інструктори можуть легко надати все необхідне обладнання та навіть надувне поле, для більшого інтересу. У виїзний лазертаг можна грати на день народження або організувати корпоративний виїзд на природу, де гра стане зіркою відпочинку. Організацією, як і проведенням заходу займуться наші фахівці, Вам потрібно заздалегідь узгодити деталі з адміністратором.

ЛАЗЕРТАГ БУДНІ ДНІ ВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн./годину
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн./годину

*мінімальне замовлення 5000 грн.

Щоб захід пройшов на найвищому рівні, варто завчасно визначитися з місцем проведення та кількістю учасників. Наші менеджери зможуть допомогти у виборі громадського місця для комфортного активного відпочинку. Пам’ятайте, що чим раніше Ви забронюєте, тим більше можливостей для часу та місця проведення.

 

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Якщо Ви маєте бажання влаштувати незабутній день народження для Ваших дітей – це найкращий подарунок на свято. Поєднання улюблених ігор та звичної обстановки – буде яскравим спогадом із дитинства.

Активні ігри допомагають розвинути витривалість та зміцнює м’язи корпусу.

Квестові програми розвивають фантазію у дітей та допомагають швидше адаптуватися у реальному світі.

Комплексні ігри – це повноцінна програма для Ваших гостей, яка подарує неймовірні емоції для всіх.

КОРПОРАТИВ НА ПРИРОДІ АБО В ОФІСІ

Сучасний відпочинок для компаній будується на базі тімбілдінга – командотворчі заходи. Саме такими є повномасштабні квести чи активні ігри на свіжому повітрі. Також можна створити корпоративний квест в офісі присвячений святам, таким як Новий рік, день народження компанії або просто для підняття настрою колег.

Довіряйте професіоналам Ваш відпочинок, а ми вже подбаємо про дрібниці.

Ціна на виїзний захід формується від кількості учасників та дороги. Фінальний прорахунок робить менеджер Вашого замовлення.

ЗАМОВИТИ ВИЇЗНІ ІГРИ ВИ МОЖЕТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ У НАШОГО АДМІНІСТРАТОРА АБО ОФОРМІВШИ ЗАЯВКУ НА САЙТІ.