Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
 • 0000

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В ОДЕСІ

День народження в Одесі

День народження для дітей – це неймовірне свято. Таку подію мріє запам’ятати кожен та розділити з близькими та друзями. Зробити таку вечірку, яку гідно оцінять – досить складно, адже сучасні свята вимагають підготовки та не малих вкладень.

Про що мріють діти? Багато смачної їжі, веселі атракціони та розваги з інноваційними пристроями. Бажання вразити своїх друзів та бути у центрі уваги – хоче кожна дитина. Але як організувати найкращий дитячий день народження та не витратити кілька місяців на його підготовку?

Яким має бути свято, якщо кіно, боулінг чи кафе стали надто банальними та нудними? Зробити повноцінну програму та не витратити при цьому багато сил та фінансів стало можливим разом із Факторією. Команда розважального центру склала комплексну програму за максимально доступними цінами на свято.

Таке свято поєднує інтелектуальні та фізичні навантаження, активні ігри та квести, атракціони та відпочинок у банкетній зоні. Повноцінна програма, в якій є безліч цікавих та незабутніх пригод для команди іменинника.

Також ми бонусом надаємо банкетну кімнату на час проведення свята, де діти зможуть перекусити та відпочити між активностями, а батьки зможуть почекати дітей у комфорті.

Багаторічний досвід та задоволені гості – це показник підготовки та професіоналізму команди Факторії. Ми намагаємося урізноманітнити готові програми, додаючи до них нові квести, ігри та атракціони. Наш інструкторський склад знає, як знайти підхід до дітей. Програми складені так, щоб діти могли насолодитися відпочинком, а батьки не думали про таймінг, пошук кафе або додаткових розваг.

Щоб забронювати необхідну дату та час свята – варто заздалегідь звернутися телефоном до менеджера або адміністратора розважального центру. У адміністратора можна попросити запрошення на свято та роздати своїм гостям.

ФАКТОРІЯ – СУЧАСНЕ СВЯТО В ОДЕСІ

 • Технологічні розваги в одному місці
  Технологічні розваги в одному місці
  Лазертаг, Квести, Хованки, Мисливці за часом, Лазерний лабіринт, Інтерактивний тир та багато іншого чекає на Вас у Факторії.
 • Сучасні ігри та комфортний відпочинок
  Сучасні ігри та комфортний відпочинок
  Затишна банкетна зона, розрахована до 20 осіб, на ігрових локаціях знаходиться лише Ваша компанія, досвідчений персонал для проведення ігор та спілкування з дітьми.
 • Організація під ключ
  Організація під ключ
  Ви можете довірити нам не лише програму, а й замовлення додаткових послуг у вигляді фотографа, трансферу, харчування тощо.
 • Найкращий фіксований прайс
  Найкращий фіксований прайс
  У Факторії найкраща ціна за комплексну програму. Поєднання досвіду та сучасних ігор за доступною ціною.

ЯК ПРОХОДИТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У РЦ ФАКТОРІЯ?

 1. Гості збираються у банкетній кімнаті.
 2. Знайомство з інструктором та акторами, гравці віднаходять бойовий дух, знайомляться з технікою безпеки та правилами гри.
 3. Обговорення правил гри та техніки безпеки, створення плану свята та ознайомлення з територією розважального центру.
 4. Активні ігри, цікаві квести з перервою на святковий торт.

Під час ігор батьки можуть розміститися у зоні відпочинку. У банкетній кімнаті буде лише Ваша компанія, так що можна створити затишне привітання у камерній обстановці, без сторонніх. Також можете принести улюблену їжу із собою або замовити у ТРЦ «Київ». Діти із задоволенням зроблять перерву на піцу або поп’ють води після гри.

“Немає дорослих, є лише постарілі діти” – дивовижна цитата з фільму “Про що говорять чоловіки”. Тому ми із задоволенням проводимо не лише дитячі свята, а дні народження для будь-якого віку. Тож не варто думати, що квести легкі, а лезертаг дитяча гра.

ОБИРАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

*Ви вибираєте лише одну із запропонованих активну гру

**Якщо хочете продовжити відпочинок у банкетній зоні понад ігровий час – оплата проводитися за прайсом 400 грн./год. (Прохання заздалегідь замовляти, адже банкетна кімната може бути зайнята)

*** Ви можете знаходити у банкетній кімнаті безкоштовно протягом усіх ігор та 10 хвилин після їх закінчення

**** Вартість програми розрахована для команди до 10 осіб. Кожен додатковий учасник свята збільшує чек на 10%.

 • Квест Сталкер в Одессе

Ви можете замовити на день народження один із квестів на вибір: Гаррі Поттер, Сталкер, Скарб нації та Місія нездійсненна. Також, пограти в активні ігри такі як: лазертаг, мисливці за часом, Nerf, хорор-квест хованки. Атракціони зроблять свято різноманітнішим та цікавішим.

Вибираєте де відзначити день народження дитини в Одесі? Де відсвяткувати дитячий день народження та активно провести час?

ЯКЩО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ З ПРИВОДУ ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АБО ЗАМОВЛЕННЯ СВЯТА – ЗВЕРНІТЬСЯ ДО АДМІНІСТРАТОРА АБО МЕННЕЖДЕРА ЗА НОМЕРАМИ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ.