Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
  • 0000

Подарункові сертифікати

Даруйте близьким гарний настрій

Скоро день народження, а все ще у пошуку відповідного подарунка?

Квести, лазертаг або веселі атракціони можна оформити у красивий сертифікат та вручити імениннику.

Немає нічого кращого, ніж можливість порадувати унікальним подарунком, а використовувати сертифікат можна у будь-який час.

Тепер зовсім не потрібно думати, чи підійде подарунок і чи його використовують за призначенням. Сертифікат є універсальним та на всі активні ігри та квести у нашому розважальному центрі.

Подарунковий сертифікат чудово підійде у якості подарунка на день народження, 8 березня та 14 жовтня, на річницю або навіть просто без приводу.

Як користуватися сертифікатом?

Щоб скористатися сертифікатом, необхідно зв’язатися з менеджером по телефону або підійти до адміністратора РЦ Факторія та підібрати комфортну гру та дату. Захід бажано бронювати заздалегідь, оскільки може не бути вільних місць для проведення.

Які послуги надаються?

У Factoria Ви можете провести час за активними іграми та популярними квестами. У нас Ви знайдете 4 повноцінні програми на день народження та можливість скомбінувати декілька ігор, таких як: лазертаг, нерф або ігри на консолях Таймтаг, а також можна вибрати один із 5 повномасштабних квестів з повним зануренням. Доповнити відпочинок можна технологічними атракціонами у вигляді лазерного лабіринту чи тиру.

Даруйте враження, адже саме вони залишаються на все життя, а вибрати враження власник сертифікату зможе на власний розсуд.