Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
 • 0000

Квест “Хованки” в Одесі

Європейський стандарт квестів в Одесі

ХОВАНКИ – ЦЕ ЛІДЕР СЕРЕД ХОРОР КВІСТІВ

Ціль квесту: знайти заховані артефакти, перш ніж зловлять монстри.

Вік: 6+.

Рекомендований вік для проходження квесту від 8 років.

Є кілька рівнів складності, який завжди адаптується під вік героїв та їхнє емоційне сприйняття. Спецефекти та активність монстрів контролюються залежно від реакції гравців.

Ігровий процес: Історій про те, як з’явилися монстри на території міста, дуже багато та правди вже ніхто не знає. Вони люблять темряву і мають свої нори, потрапляти в які не варто. Пошук та збір артефактів дасть можливість забезпечити місто світлом й, можливо, допоможе позбутися страшних тварюків.

Основне завдання гравців: отримати якнайбільше артефактів для відновлення міста.

Квест починається з невеликого інструктажу з техніки безпеки, адже квест проходить у темряві та складно, часом, зорієнтуватись у просторі. Також кожен гравець отримає шолом у вигляді захисту для голови.

Монстри, які населяють місто з легкістю можуть нападати на непроханих гостей та забирати їх у своє лігво. Ціна такого затримання – всі зібрані гравцем артефакти. Також вибратися самостійно майже неможливо, тому командна робота понад усе.

Доповнює атмосферу занедбаного міста декорації та освітлення, яке пробивається через вуличні ліхтарі. Але, на вулицях панує морок, а страшні звуки долинають з усіх боків.

 • Квест зі світовою популярністю
  Квест зі світовою популярністю
  Квест є одним з найвідоміших у всьому світі та має високий рейтинг серед повномасштабних квестів в усіх містах Європи.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Високотехнологічний реквізит із сучасною електронікою та унікальними завданнями вразить будь-якого гравця. Аналізатор артефактів, завдання з кодами, дешифратор та багато іншого зустрітись на шляху у гравців.
 • Ведучий та живий актор
  Ведучий та живий актор
  У квесті бере участь живий актор, який грає роль монстра. Протягом усього квесту він змусить відчути ціну страху. Ведучий допоможе маленьким дітям адаптуватися та швидко влитися у гру.
 • На будь-яку кількість гравців
  На будь-яку кількість гравців
  Квест проходить на території спеціальної ігрової арени, в якій з комфортом може перебувати до 12 гравців.

КВЕСТ ХОВАНКИ У ЛАБІРИНТІ – ОРИГІНАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК НА СВЯТО

Хованки на день народження не тільки унікальийї, а й зовсім незвичайний подарунок, адже такі яскраві емоції можна розділити з усіма друзями. Також можна організувати квест для колег на корпоратив, адже ніщо так не згуртовує колектив, як спільну справу.

ВАЖЛИВО! Якщо у Вас або Ваших друзів по команді є психічні порушення, проблеми з серцем або епілепсія, а також вагітних просимо утриматися від відвідування даного квесту.

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 10 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  3000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 8 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2500 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ "ХОВАНКИ"
  ДЛЯ 6 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

«Хованки» вчать працювати у команді та розкриває лідерські здібності в екстрених ситуаціях. Основну навичку, яку отримує учасник – це швидке прийняття рішень. Незабутні емоції від яскравих подій гарантовані.

 «ХОВАНКИ» – СВІТ У ЯКОМУ ВСІ СТРАХИ ОЖИВАЮТЬ