Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
 • 0000

Лазерний лабіринт в Одесі

Лазерний лабіринт – це можливість відчути себе у головній ролі фільму, про пограбування музею або банку.

Унікальна смуга перешкод, у якій є безліч статичних та динамічних лазерних променів.

Мета гри: виконувати завдання на час, проходячи через системи лазерних лабіринтів, не зачепивши променів.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Кімната оформлена у стилі комп'ютерного майбутнього, де є безліч лазерів та датчиків, а також інтерактивні ігрові кнопки для виконання завдань.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Драйвова музика, неонове підсвічування, динамічні та статичні лазерні промені, дим машина та багато іншого чекає на Вас.
 • Турніри та завдання
  Турніри та завдання
  Гру доповнюють завданнями, виконання яких залежить від швидкості акуратності проходження. Також є можливість зробити турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом спостерігає інструктор, саме він може дати рекомендації щодо тонкощів проходження або ускладнити завдання встановивши складніший рівень.

Щоб спробувати свої сили у даному атракціоні, зовсім не потрібно мати унікальні фізичні навички або мати гнучке тіло. Пройти зможе кожен, проте маючи обмеження у часі та додаткову небезпеку у вигляді динамічних променів – завдання ускладнюється.

Лазерний лабіринт для дітей та дорослих – підходить для всіх, хто хоч раз уявляв себе у ролі грабіжника та говорив сам собі «це легко». Настав час випробувати свої сили. Звичайно, така розвага навряд чи принесе наприкінці гроші чи діаманти, але гарний настрій та позитивні емоції гарантовані.

ЦІНА НА ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  2 РАУНДИ ПО 3 ХВИЛИНИ
  70 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  1 ГОДИНА
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний лабіринт сприяє розвитку м’язів корпусу та ніг. Також ця весела гра яка вчить концентрації та швидкого прийняття рішень. Лазерний лабіринт відмінно піднімає настрій та допомагає позбутися втоми, що накопичилася.

Лазерний лабіринт стане чудовим доповненням до дня народження або як самостійний атракціон для сімейного вікенду в Одесі. Також, лазерний лабіринт можна використовувати як частину корпоративного відпочинку та навіть влаштувати турнір на найшвидшого учасника.

Пройти ультрасучасний атракціон Ви можете за адресою: пр. Небесної Сотні 2, РЦ Факторія.