Ви знаходитесь у Полтаві?
Дізнатись ціну
  • 0000

Квести в Одесі

КВЕСТ — ФОРМАТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГР ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ТА ВЕЛИКИХ КОМПАНІЙ

Квести – це тематична пригода з повним зануренням для дітей та дорослих.

Основна мета: відтворити відчуття альтернативної реальності у форматі гри та надати можливість самостійно проходити завдання.

Квест – це спосіб не тільки добре провести час з друзями, а й перевірити можливості як розумові, так і з застосуванням фізичних зусиль. У квесті основну роль грає команда, адже спільне виконання завдань зміцнює бойовий дух, а також активно просуває по сюжетній лінії.

Квести в Factoria – це знак надання якісних послуг з найкращими акторами у місті та інноваційним електронним реквізитом. Наші квести набули популярності по всьому світу та вже можна точно сказати, що такі квести як «Сталкер», «Гаррі Поттер», «Скарб нації», «Місія нездійсненна» – стали лідерами у світі активних ігор.

Один із плюсів квестових програм – їхня універсальність для дівчат та хлопців. Тематики підібрано так, що буде цікаво всім. Кожен зможе відчути себе головним героєм улюбленої книги чи фільму.

Ведучий, він же актор, гратиме допоміжну роль у проходженні квесту. Перед початком, ведучий розповість про легенду квесту, а під час проходження – зможе підказати або заплутати гравців.

Квест відрізняється від квест кімнати тим, що квест-кімната зазвичай складається з однієї локації, а в ігровому процесі брати участь може не більше 3-5 осіб. У повномасштабному квесті взяти участь зможе до 12 осіб, а задіяно при цьому 5 локацій квестової зони, включаючи тунелі та таємні кімнати. За такої різниці, гравці мають можливість повністю зануритися в історію квесту та прожити цікаву пригоду разом.

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ, ЩО ПІДХОДИТЬ ВАШІЙ КОМПАНИІЇ!

Квест-локація у розважальному центрі «Факторія» – це можливість виявляти свої таланти та відкривати для себе нові горизонти у різних ролях. Гравець може отримати звання найхоробрішого чарівника або надрозумного шукача скарбів. Дивуйте себе та інших своїм нестандартним мисленням.

Квест-кімната «Факторія» – це безліч локацій та система тунелів, які гравці відкриватимуть поступово під час проходження. Квест разом із живим актором дає можливість динамічно просуватися за сценарієм, також актор збільшує зацікавленість та азарт у гравців.

Реаліті-квест, доповнений ведучим та аніматорами – повне занурення в історію квесту можливе за наявністю акторів та якісного реквізиту. Це найкращий вид квест-кімнат в Одесі. Всього за 1 годину учасники повинні знайти можливість вирішити завдання та вибратися з кімнати.

Кожен квест – це фантастична реальність за сюжетами улюблених книг або фільмів. Під час проходження гравці зможуть відкрити для себе нову сюжетну лінію, авторами якої будуть саме вони. Звичайно, учасникам доведеться зіткнутися з безліччю випробувань, прийнявши участь у яких, можна з упевненістю сказати «справжній герой». А такі неймовірні емоції потрібно ділити з друзями, тому збирайте команду справжніх товаришів та вирушайте на незабутні пригоди.

ФОТО-ОГЛЯД КВЕСТ ЗОНИ

ЧИМ ЦІКАВІ КВЕСТИ (КВЕСТ КІМНАТИ)?

Квест стартує з невеликого оповідання-легенди, де гравці можуть познайомитися з історією, а також дізнатися про нові факти. Після цього гравці зможуть вирушити на першу локацію, де побачать стартовий реквізит. Основним завданням для гравців буде пошук та розшифровка підказок, після отримання необхідних даних – учасники переходять на наступну локацію. Кожен герой познайомиться з унікальним реквізитом, таким як: блок управління викидом, рунічні пазли, куб з ключами або з майстернею митця. Історія квестів, як і самого реквізиту, багатогранна і цікава для детального вивчення як дорослим, так і дітям.

*У кожного гравця є можливість покинути кімнату до закінчення квесту, попросивши у ведучого ключ. Також ключ можна взяти самостійно – він знаходиться біля дверей виходу для безпеки.

Квест, як і квест-кімната, – це незабутня пригода для всієї компанії. Тільки згуртована команда здатна знайти всі підказки та розшифрувати їх. Якщо гравці не можуть вирішити завдання – ведучий може дати кілька підказок.

Велика компанія для квестів – тепер улюблені квести можна проходити великою компанією від 3 до 12 чоловік. А якщо є бажання пройти великим колективом – то в квесті можна задіяти кілька акторів для компанії до 30 осіб – у такому разі буде проходити по всій території розважального центру. Це чудова ідея для проведення тімбілдінгу в Одесі чи корпоративного відпочинку.

Зараз наш розважальний центр налічує 4 популярних квестів, проте арсенал поповнюється і ми створюємо нові квести з любов’ю для Вас.

Неординарні ескейп квести у Факторії – можливість стати головним героєм фільму чи комп’ютерної гри. За короткий час можна вдосконалити свої навички мислити логічно та неординарно, або ж просто відпочити у компанії друзів.

Квест у розважальному центрі «Факторія» можна подарувати як подарунок на день народження або для друзів на особливе свято. Неймовірні емоції та яскраві спогади стануть найкращим подарунком в особливий день.

Шукаєте квест в Одесі? Квести у Факторі за мотивами бестселерів для дітей та дорослих? Квести у Сіті Центр